Usuwanie gniazd os i szerszeni

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Usuwanie gniazd os i szerszeni

Owady latające tym bardziej osy czy szerszenie nie są mile widziane w naszej przestrzeni. Podlatujące coraz częściej w te same miejsca mogą świadczyć o założeniu przez nie gniazda (chodź niekoniecznie, ponieważ pokonują długie przeloty by zdobyć pożywienie). Nikt z nas nie chciałby być ukąszony przez te owady, ponieważ oprócz nieprzyjemnie bolących ukąszeń mogą zagrażać życiu osób uczulonych przez wstrząs anafilaktyczny.

 

Nasze działania poparte są latami praktyki i często potrafimy zlokalizować gniazdo os lub szerszeni i skutecznie je wyeliminować. Tylko umiejętna likwidacja tych owadów przez profesjonalną firmę przyniesie rezultat, ponieważ gniazdo trzeba zlikwidować łącznie z królową, przy zastosowaniu specjalistycznej odzieży ochronnej, najlepszych preparatów i urządzeń.

 

Próby likwidacji gniazd na własną rękę często kończą się niepowodzeniem i niebezpieczną sytuacją. Niestety straż pożarna również nie zawsze przyjmie zgłoszenie w zależności od lokalizacji gniazda. Jeśli zajdzie taka potrzeba nasza firma to najlepszy wybór, ponieważ do tematu podchodzimy szybko i skutecznie bez naruszeń elewacji i w ciężko dostępnych miejscach. Skontaktuj się, omówimy szczegóły i po problemie!